LASER TAG w mobilnej Arenie X-2000 NOWOŚĆ

LASER TAG w mobilnej Arenie na Twojej imprezie ! X-2000 to system laserowych karabinków oraz mobilna arena do gier - czyli przenośny zestaw do walk z użyciem "laserowych miotaczy" w dmuchanym namiocie !!!

System Laser Tag X-2000 to:

  • lekkie, poręczne, laserowe karabinki
  • arena - labirynt do gier o powierzchni 11m x 9m (dmuchany namiot)
  • do 10 uczestników jednocześnie
  • wygodny, bez kamizelkowy system sensorów - receptory tylko na karabinkach
  • specjalne nagłośnienie i efekty świetlne
  • futurystyczna stylistyka i klimat
  • wydruki z wynikami dla uczestników
  • różne scenariusze gier dla dorosłych, młodzieży i dzieci

...a to wszystko w mobilnej arenie do gier, którą możemy dla Ciebie ustawić wszędzie gdzie chcesz na Twojej imprezie firmowej!

laser tag arena
laser tag dmuchany namiot

LASER TAG X-2000 ARENA - opis

W dmuchanym namiocie grupa 6-10 osób podzielonych na dwie drużyny rywalizuje ze sobą strzelając z emitujących promienie podczerwieni karabinków. W karabinkach zamontowany jest laserowy system celowniczy, który w ciemności i generowanej przez parownice parze, wytwarza efekt laseru znanego m. in. z filmów "Gwiezdne Wojny" czy popularnych gier komputerowych. Klarowny system sygnalizacji trafień oraz punktacji wraz z drukowanymi na końcu wynikami dają grającym pełną kontrolę i satysfakcję z walk.

System X-2000 Arena charakteryzuje się niezwykłą łatwością w obsłudze karabinków oraz komfortem poruszania się dzięki rezygnacji z rejestrujących trafienia kamizelek. W systemie X-2000 Sensory odbierające trafiania umieszczone są wyłącznie na lekkich, poręcznych karabinkach. Dzięki temu gracze mogą cieszyć się większą swobodą poruszając się w ciemnym labiryncie.

laser tag imprezy firmowe laser tag dla firm

Laser Tag X-2000 to całkowicie mobilny system do gier, dmuchany namiot może być rozstawiony praktycznie w każdym miejscu gdzie odbywają się imprezy firmowe. Ze względu na niewielką zajmowaną powierzchnię może być także używany w pomieszczeniach np. halach sportowych i widowiskowych. Po prostu wskaż nam miejsce imprezy firmowej a my ustawimy tam dmuchaną Arenę LASER TAG X-2000 i poprowadzimy szaloną zabawę z laserowymi miotaczami !!!